Menu
  • TWORZYMY Z PASJĄ ...

CMS Joomla, Drupal

Joomla - to elastyczny system zarządzania treścią (CMS). Łatwo dzięki niemu stworzyć efektowną witrynę: firmy, instytucji, społeczności czy prywatną. CMS ten jest bardzo przyjazny dla użytkowników jak i redaktorów serwisów. Pozwala elastycznie zarządzać treścią oraz dostępem. CMS Joomla można wykorzystać do najróżniejszych stron i portali - zarówno prostych stron jak i złożonych portali posiadających tysiące artykułów i setki tysięcy użytkowników.

Drupal - to elastyczny i bardzo profesjonalnych system zarządzania treścią. Pozwala na budowanie bardzo rozbudowanych witryn i portali. Cieszy się dużym powodzeniem na świecie przez co jest stosowany w wielu znanych firma, instytucjach Państwowych i Rządowych. Drupal posiada bardzo duże możliowści rozbudowy i integracji z systemami zewnętrznymi.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji serwisów opartych o systemy CMS - Joomla, Drupal. Dla naszych klientów dobieramy najlepsze rozwiązanie CMS dostosowując je do potrzeb i budżetu projektu/klienta.

Z powodzeniem zrealizowaliśmy wiele projektów na CMS Drupal i Joomla integrując te CMS z systemami wewnętrznymi klienta, systemami płatności, systemami księgowymi oraz systemami obiegu dokumentów tj. Microsoft SharePoint.

Zapraszamy do współpracy - prześlij nam swoje zapytanie (wymagania, cel), z chęcią się spotkamy i omówimy możliwości wykorzystania CMS Joomla w Państwa projekcie - formularz zapytania

Powrót na górę

Wyszukiwarka