Menu

SEO i SEM

SEO - (ang. Search engine optimization - SEO) - to działania mające na celu osiągnięcie przez dany serwis internetowy, jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych, między innymi, poprzez dobranie właściwych dla serwisu, fraz i słów kluczowych. (wg. Wikipedia)

resMedia oferuje w zakresie SEO kompletne działania umożliwiające osiągnięcie naszym klientom pierwszej 10-tki w wyszukiwarkach internetowych. Jest to dla nas o tyle istotne, gdyż oferta nasza opiera sie na zasadzie płatność za efekt tj. klient płaci dopiero w chwili uzykania przez serwis min 10 pozycji w wynikach wyszukiwania.

SEM - (ang. Search Engine Marketing - SEM), czyli marketing w wyszukiwarkach - ogół działań promocyjnych (kampanie linków sponsorowanych, pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW), które mają na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji serwisu w (zarówno naturalnych, jak i płatnych) wynikach wyszukiwania, na wybrane słowa / frazy kluczowe wpisywane przez użytkowników w zapytaniu do wyszukiwarki.(wg. Wikipedia)

Standardowe działania z zakresu marketingu w wyszukiwarkach, resMedia uzupełnia o prowadzenie projektów związanych z pozyskaniem witryn partnerskich dla naszych klientów np. organizacja konkursów. Dzięki takim działaniom nasi klienci stale zwiększają grono odwiedzających swój serwis WWW, a także otrzymują dodatkowe wsparcie dla budowania znajomości marki.

Powrót na górę

Wyszukiwarka