Menu
  • TWORZYMY Z PASJĄ ...

O nas

Kim jesteśmy?

resMedia działa na Polskim rynku od 2006 roku. Cały czas dynamicznie się rozwijamy współpracując z wieloma partnerami i klientami, dla których kreujemy lub staramy się wybrać i wdrożyć rozwiązania, które pomogą osiągnąć im zamierzone cele biznesowe.

Jakie są nasze cele?

Celem naszej firmy jest dostarczanie profesjonalnych i przyjaznych dla Klienta rozwiązań biznesowych.

W swoich działaniach skupiliśmy się przede wszystkim na umiejętności słuchania naszych klientów. Pełne zrozumienie potrzeb Klienta w połączeniu z naszym doświadczeniem owocuje tworzeniem rozwiązań efektywnych i efektownych.

Co nas wyróżnia?

Nie boimy się wyzwań, dlatego naszym podstawowym profilem jest integracja stron www (CMS) z systemami zewnętrznymi jak systemu CRM, ERP, Płatności Online.

Łącząc nasze doświadczenie z nowoczesnymi technologiami, stawiamy na wysoką jakość oferowanych przez nas rozwiązań i usług oraz na innowacyjność. Internet to nasza pasja.

Tworzymy, ciągle rozwijający się zespół o wysokich kompetencjach merytorycznych i personalnych. Stawiamy na zaufanie i właściwą komunikację. Dla naszych klientów chcemy być partnerem biznesowym i wsparciem.

Nasza misja

  • Zarządzać
  • Kreować
  • Tworzyć
  • Pomagać
Powrót na górę

Wyszukiwarka